Wędliny z zagranicy

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Choć nasze rodzime wyroby są pyszne, każdy czasem ma ochotę spróbować czegoś egzotycznego. Dlatego też w naszym sklepie nie mogło zabraknąć wędlin z zagranicy. Jeżeli zawsze marzyłeś o tym, aby spróbować oryginalnego salami lub chorizo – znajdziesz je właśnie w tej kategorii. Oferujemy zarówno specjały z pobliskich Węgier, jak i dalej położonych krajów, takich jak Włochy, Francja czy Hiszpania. Wszystkie one pochodzą ze sprawdzonych źródeł i smakują nie tylko wybornie, ale też są w stu procentach zdrowe. Z pewnością znajdziesz tutaj artykuły, których nie tylko sam z przyjemnością byś spróbował, ale też chętnie podałbyś swoim bliskim. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z oferowanym przez nas asortymentem!

Pyszne wędliny z Węgier – musisz ich spróbować!

Węgrzy od zawsze znani są ze swojego doskonałego smaku. Dlatego też wytwarzane przez nich wędliny należą do produktów, których po prostu trzeba spróbować. W naszym sklepie oferujemy między innymi różne rodzaje kiełbas pochodzących z tego kraju. Zachęcamy Cię do zwrócenia uwagi szczególnie na dostępną w naszym asortymencie kiełbasę pikantną chilli – jest to przysmak, który zasmakuje każdemu. Jeżeli bardzo lubisz intensywne smaki, powinieneś spróbować kiełbasy ekstra pikantnej, jeśli natomiast wolisz ich unikać – w ofercie posiadamy również łagodną. Oprócz tego proponujemy też różne rodzaje węgierskiej mortadeli – pikantną, wiosenną oraz z cielęciną. Prawda, że brzmi pysznie?

Polecamy smaki z południa Europy

W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko wędliny z Węgier, ale też z dalszego południa Europy. Polecamy na przykład szeroki wybór wyrobów włoskich. Marzyłeś kiedyś, aby spróbować, jak smakuje oryginalne salami z Włoch? Teraz masz na to szansę – u nas kupisz je w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Jeżeli chodzi o wędliny z Włoch, polecamy też pyszne guanciale, a także delikatną mortadelę z pistacjami. Z bardzo smacznych wędlin słynie także Francja, dlatego ich produktów również nie mogło zabraknąć w naszym asortymencie. Jednym z ciekawszych jest zrobiona z wieprzowego udźca i długo dojrzewająca – szynka bajońska. Koniecznie powinieneś zakosztować również hiszpańskich szynek oraz tamtejszego salami! Zapraszamy do zakupów!