Wędliny Wolarek

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Wędliny to produkt spożywczy, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie życia. Goszczą one na naszych stołach zarówno na co dzień, jak i od święta. I dobrze – bo są one również bardzo wartościowe pod względem odżywczym. Mięso to doskonałe źródło białka, które dostarcza nam wiele energii i sił. Aby jednak miało ono pozytywny wpływ na nasz organizm, musimy starać się nabywać produkty jak najwyższej jakości – a takie właśnie znaleźć możesz w naszym sklepie. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i godnymi zaufania producentami, takimi jak na przykład firma Wolarek. Masz ochotę spróbować jej wyrobów? Znajdziesz je w tym dziale!

Wolarek – pyszne i zdrowe produkty dla całej Twojej rodziny!

Wolarek to rodzinna firma, która działa na rynku już od 1980 roku. Swoje korzenie ma ona w niewielkiej małopolskiej miejscowości Liszki. Znana jest z doskonałego smaku oraz najwyższej jakości swoich wyrobów. Wędliny Wolarek powstają z mięsa pochodzącego wyłącznie ze sprawdzonych i godnych zaufania źródeł. Odznacza je wyjątkowy aromat, który zawdzięczają unikalnemu procesowi wędzenia nad ogniskiem – używane jest do tego wyłącznie olchowe lub bukowe drewno. Produkty te są także starannie i ze smakiem doprawione – powstałe przez lata receptury firmy Wolarek nie mają sobie równych. Jeśli podasz je swoim bliskim, z pewnością będą ich smakiem i jakością w najwyższym stopniu zachwyceni.

Szynka prasowana Wolarek – najlepsza na rynku!

Oferta artykułów marki Wolarek jest bardzo bogata. Jedna z ciekawszych wędlin tej firmy to szynka prasowana. Wytwarzana jest z mięsa wieprzowego, a odznacza się wyjątkową miękkością i delikatnością. Kanapki z jej dodatkiem to prawdziwy rarytas, który chętnie spałaszują nie tylko dorośli, ale również najmłodsi. Szynka ta koniecznie powinna znaleźć się również w Twojej lodówce!

Wędliny to produkty dostępne w każdym sklepie spożywczym – nie oznacza to jednak, że powinniśmy je kupować w pierwszym lepszym miejscu. Niestety nie wszystkie artykuły spożywcze są równie wysokiej jakości. Dlatego, jeżeli chcemy zapewnić naszej rodzinie najzdrowsze i najbardziej naturalne pożywienie, powinniśmy je nabywać wyłącznie w sprawdzonych źródłach – takich jak ten sklep. Do współpracy zachęcamy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców – właścicieli restauracji, pubów, domów weselnych i innych lokali gastronomicznych. Koniecznie zapoznaj się również z innymi naszymi artykułami. Serdecznie zapraszamy do zakupów!