Wędliny Waga

Wyświetlanie 1–12 z 46 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 46 wyników

Wędliny od Wagi – swoje, najlepsze!

Pyszne, tradycyjne wędliny stanowią nieodłączny element polskiego jadłospisu, dlatego królują na naszych stołach na co dzień, jak też od święta, urozmaicając posiłki, a zarazem dostarczając organizmowi składników niezbędnych dla jego prawidłowego funkcjonowania. Ponadto wędliny stanowią obowiązkowy dodatek do różnego rodzaju dań, jak chociażby bigos czy zupy. Powinny być jednak wyprodukowane z odpowiednich, pozbawionych niekorzystnych dla zdrowia składników i przede wszystkim świeże. Wszystkie te wymagania w stu procentach spełniają wędliny Waga dostarczane na polski rynek przez funkcjonujący od wielu lat, nasz rodzinny Zakład Mięsny „WAGA”. Jesteśmy firmą z tradycjami i mamy na uwadze dobro konsumentów, dlatego oferujemy wyłącznie produkty wysokojakościowe, pachnące i zawsze świeże.

Maksimum produktów, maksimum smaków!

Polecamy między innymi wędzony baleron, który cechuje się niepowtarzalnym smakiem oraz aromatem. To produkt wędzony w naturalnym dymie. Oferujemy również bogaty asortyment różnego rodzaju kiełbas, a wśród nich cieniutkie wieprzowe frankfurterki, kiełbasę jałowcową, krakowską z chudego wieprzowego mięsa, leśną, myśliwską, parówkową, cygańską z dodatkiem słodkiej papryki czy białą parzoną – w naturalnym jelicie. Klienci cenią także rolowany boczek pieczony, przyprawiony czosnkiem, oraz wędzony parzony lub surowy. Polecamy też kaszanki: gryczaną i jęczmienną oraz soczystą polędwicę łososiową, sopocką lub z ognia – wędzoną na dymie z drewna bukowego. W naszej ofercie znajduje się również salceson wiejski, schab pieczony nadziewany morelą albo śliwką, wieprzowy smalec ze słoniny, słonina wędzona oraz wiele gatunków soczystych, wędzonych czy parzonych szynek, a także wędzone żeberka.

Wędliny wyprodukowane w ekologicznego mięsa

To wszystko i o wiele więcej znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, a także w Małopolskim Wagonie Smaków. Gwarantujemy, że polecane przez nas, tradycyjne wędliny nie zawierają konserwantów, ponieważ zostały wyprodukowane z wysokogatunkowego mięsa, które pozyskujemy wyłącznie od małopolskich hodowców, nie nastawionych na produkcję masową. Zapewnienie zwierzętom właściwych warunków bytowania i wprowadzenie odpowiedniego sposobu żywienia oraz nie stosowanie antybiotyków ani hormonów sprawia, że oferowane przez nas swojskie wędliny Waga nie zawierają szkodliwych dla organizmu składników. Dostarczamy na polski rynek wyłącznie świeży, smaczny i przystępny cenowo towar, ponieważ najważniejsze dla nas jest dobro Klienta.