Wędliny Płatek

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Wędliny to jeden z podstawowych produktów obecnych w diecie większości z nas. Goszczą one na naszych stołach zarówno na co dzień, jak i od święta. I bardzo dobrze – mięso zawiera przecież bardzo wiele różnego rodzaju wartościowych składników odżywczych, spośród których najważniejsze jest białko. Aby jednak ich spożywanie miało pozytywny wpływ na stan i kondycję naszych organizmów, powinniśmy dbać o to, aby nabywać wędliny wyłącznie ze sprawdzonych i godnych zaufania źródeł. Do takich z pewnością należy masarnia Płatek, której wyroby znaleźć możesz właśnie w tym dziale naszego sklepu. Proponujemy tutaj bardzo szeroki wybór wędlin pochodzących od tej firmy – są wśród nich zarówno kiełbasy, jak i pasztety oraz szynki. Koniecznie powinieneś spróbować każdego z tych artykułów!

Wędliny Płatek – najlepsze z najlepszych

Zakład Przetwórstwa Mięsnego “Płatek” na polskim rynku działa już od ponad piętnastu lat. Jest to rodzinne przedsiębiorstwo, które w kwestii wyrobu wędlin nie ma sobie równych. Wędliny z masarni Płatek wytwarzane są w oparciu o tradycyjne i powstałe na bazie wieloletniego doświadczenia receptury. Powstają one z najwyższej jakości mięsa pochodzącego wyłącznie z zaufanych i sprawdzonych hodowli. Jednocześnie zakład wyposażony jest w najnowocześniejsze maszyny, które pozwalają na produkcję zgodną z najnowszymi standardami oraz obowiązującymi normami. Wyroby marki Płatek są całkowicie naturalne, powstają bez użycia sztucznych chemicznych środków. Ich dodatkowym atutem jest unikatowy aromat, którego nabierają podczas procesu wędzenia z użyciem najlepszych gatunków drewna.

Oferujemy szeroki wybór wędlin z masarni Płatek

Zakład Płatek oferuje bardzo szeroki wybór różnego rodzaju wędlin. Jedną z ciekawszych propozycji jest na przykład kiełbasa wiejska z galaretką, którą masarnia wytwarza z mięsa wieprzowego, a dokładnie z łopatki, karczku oraz szynki. Cechą charakterystyczną tego produktu jest zgromadzona w załamaniach wianków kiełbasy galaretka. Kolejny ciekawy wyrób opisywanego tu producenta to pasztet z królika. Jest on bardzo delikatny i aromatyczny, a dla uzyskania jeszcze lepszego smaku posypano ten produkt czarnuszką. Zachęcamy również do spróbowania dwóch dostępnych tutaj gatunków szynki – szlacheckiej oraz z czosnkiem. Sekret ich smaku tkwi w marynowaniu tych wędlin w specjalnych naturalnych solankach. Dzięki temu uzyskują one niezwykłe walory i w niczym nie ustępują tradycyjnym wiejskim wyrobom. Ty i Twoi bliscy po prostu musicie ich spróbować!