Wędliny Bacówka

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Wędliny obecnie stanowią bardzo ważny element naszego codziennego menu. Spotkać je można we właściwie każdej polskiej lodówce. Goszczą na naszych stołach zarówno na co dzień, jak i przy specjalnych okazjach. A ponieważ to, co spożywamy, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i kondycję, jest bardzo ważne, aby podawać swoim bliskim wyłącznie wędliny ze sprawdzonych źródeł – takie, które odznaczają się jak najniższym stopniem przetworzenia i jak najwyższą jakością. Do tej grupy z pewnością zaliczyć można oferowane tutaj produkty marki Bacówka. Ta polska firma działa na rynku już od lat, a swoje wyroby wytwarza na podstawie oryginalnych oraz sprawdzonych receptur. Jej wędliny to niepowtarzalny smak i samo zdrowie. Mamy nadzieję, że zechcesz sam się o tym przekonać!

Wędliny Bacówka – jakość płynąca z tradycji

Małopolska firma Bacówka może poszczycić się wieloletnią tradycją, a także ogromnym doświadczeniem. Jej metody wytwarzania wędlin są unikatowe i niepowtarzalne, co sprawia, że wyrobów tych powinien spróbować absolutnie każdy z nas. Kawałki mięsa najpierw są poddawane peklowaniu w specjalnie dobranej mieszance przypraw, a następnie wędzone w olchowym, bukowym lub jałowcowym dymie, co nadaje wędlinom z Bacówki nie tylko niezwykły smak, ale też niepowtarzalny aromat. Możemy je z czystym sumieniem polecić zarówno osobom prywatnym, jak i właścicielom restauracji czy innych obiektów gastronomicznych. Wyroby te zadowolą nawet najbardziej wybredne podniebienia, a swoim niezwykłym smakiem uświetnią każdy bankiet, wesele czy inną elegancką imprezę. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ich ofertą.

Wędliny marki Bacówka – zdrowe, przepyszne, niepowtarzalne

W naszym sklepie oferujemy szeroki wachlarz wędlin marki Bacówka. Na uwagę zasługuje z pewnością szynka biesiadna. Jest ona bardzo soczysta i delikatna, natomiast w procesie wędzenia został jej nadany specyficzny subtelny aromat. Nikt, kto zobaczy ją na półmisku, z pewnością jej się nie oprze! Ciekawym produktem są również posiadające wyjątkowo zdrowy i zachęcający skład parówki z szynki. Wykonane one zostały aż w 92% z naturalnego mięsa wieprzowego, do ich produkcji nie użyto natomiast glutaminianu sodu ani konserwantów. Do niezwykłych wyrobów firmy Bacówka należą też pieczona pierś z kurczaka oraz pasztet z dziczyzny. Jeżeli zdecydujesz się na postawienie tych produktów na swoim stole, to nie będziesz chciał podawać swoim bliskim już żadnych innych wędlin. Zatem podaruj im to, na co zasługują, czyli – to, co najlepsze!