Wędliny

Wyświetlanie 1–12 z 110 wyników

Swojskie wędliny – po prostu najlepsze!

Swojskie wędliny to nieodłączny element polskiego jadłospisu, który gości na naszych stołach nie tylko w czasie świąt, ale każdego dnia, urozmaicając kolacje czy śniadania. Dostarczają one organizmowi niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych i dodają energii do działania. Mając to na uwadze, od wielu lat oferujemy wysokiej jakości wędliny rodzimych firm Waga, Wolarek, Płatek, Mądry, Bacówka, ale także wędliny pochodzące z Francji, Hiszpanii, Włoch oraz Węgier. Dbamy o potrzeby konsumentów, dlatego dostarczamy na polski rynek wyłącznie świeże, przygotowane z najlepszych surowców i dokładnie wyselekcjonowane produkty. Dzięki temu pojawiają się one w wielu polskich domach, ale także w restauracjach, stołówkach czy też w innych punktach gastronomicznych.

Szeroki wybór, doskonałe marki

Polecamy między innymi wędzony baleron, do sporządzenia którego wykorzystano wieprzowy karczek, który został starannie związany, a następnie peklowany, wędzony w naturalnym dymie, dzięki czemu zyskał jedyny w swoim rodzaju smak. Oferujemy również bogaty asortyment różnego rodzaju kiełbas, a wśród nich cieniutkie wieprzowe Frankfurterki, kiełbasę swojską, wiejską z galaretką czy pieprzową z dodatkiem zielonego pieprzu, białą parzoną w naturalnym jelicie, a także włoski, łagodny wyrób chorizo ze słodką papryką. Dużą popularnością cieszy się również mortadela węgierska: wiosenna, pikantna z papryką, z cielęciną, a także włoska Contensa z pistacjami. W naszym sklepie nie brakuje pasztetów, a wśród nich ceniony jest między innymi pasztet pieczony, cielęco-wieprzowy od Mądrego, z dziczyzną, z żurawiną czy z królikiem. Ponadto polecamy różne gatunki polędwicy i szynki, pieczony boczek, włoskie oraz hiszpańskie salami, salceson czy też schab.

Wędliny wyprodukowane z ekologicznego mięsa

To wszystko i o wiele więcej znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, a także w Małopolskim Wagonie Smaków. Gwarantujemy, że polecane przez nas dojrzewające wędliny nie zawierają konserwantów i że zostały wyprodukowane z doskonałej jakości mięsa, pozyskanego od hodowców nie nastawionych na produkcję masową. Stosowany przez nich naturalny sposób żywienia, zapewnienie zwierzętom odpowiednich warunków bytowania oraz wykluczenie antybiotyków i hormonów sprawia, że oferowane przez nas swojskie wędliny nie zawierają szkodliwych dla zdrowia składników. Zdobycie zaufania konsumentów i zaspokojenie ich potrzeb jest dla nas niezwykle istotne, dlatego dostarczamy na polski rynek wyłącznie towar smaczny, świeży i najwyższej jakości.